Parovno prvenstvo Regije Zapad za juniore

više
  • 14.1.2019. - Biciklistički klub Poreč /Club ciclistico Parenzo

Četvrto kolo Zimske lige Istre i Kvarnera

Ove nedelje u Ronjgima u općini Viškovo održano je četvrto kolo MTB Zimske lige Istre i Kvarnera". U glavnoj utrci je nastupilo ukupno 95 biciklista,  dok se na startu dječije utrke okupilo 14 mladih biciklista.
    Biciklistički klub Poreč nastupio je s pet članova u tri kategorije, Diego Žužić i Ivan Bratović u kategorij seniora, Bojan Horvat i Benjamin Brajković u kategoriji Master A, i Tom Ban u kategoriji Master B. Najbliži postolju u kategoriji seniora je bio Diego Žužić koji je osvojio odlično pet mjesto. Svi ostali su uspješno završili utrku.
    više
  • 13.1.2019. - Ženski kuglački klub Istra Poreč (ŽKK Istra)

ENDI TEKSTILAC - ISTRA 2:6

Vije8042-12052.JPG
    U subotu je započeo drugi dio ekipnog prvenstva RH za kuglače i kuglačice koji se takmiče u Prvoj Saveznoj ligi. Kuglačice Istre gostovale su u Zagrebu kod ekipe Endi Tekstilac koju su pobijedile rezultatom 2:6. Tako su osvojena dva jako bitna boda koja su Istranke ponovo dovela na treće mjesto na ljestvici.
    više
  • Sportska zajednica Grada Poreča pokreće postupak jednostavne nabave UREDSKIH POTREPŠTINA
    više
  • 28.12.2018. - Mačevalački klub Špada

3. Trofej Sv. Maura i Božični turnir u mačevanju

U subotu 22. prosinca, u najstarijoj porečkoj dvorani Palestra, Mačevalački klub Špada organizirao je treći međunarodni turnir Sv. Maura u sablji i Božićni turnir u mačevanju za mlade porečke mačevaoce.